Niezapomniane chwile, magiczna aura pałacowych ogrodów, rozległe łąki i malownicze stawy – tak w skrócie można opisać naszą przygodę podczas Jarocińskiego Festiwalu Kultury Łowieckiej. To wydarzenie, które odbyło się w przepięknych terenach Pałacu w Tarcach, stanowiło dla nas nie tylko okazję do zaprezentowania naszych produktów, ale również do pogłębienia naszej pasji w otoczeniu jednej z najpiękniejszych scenerii w Polsce.

Między stoiskami prezentującymi tradycje łowieckie, w tle rozległych łąk i błyszczących w słońcu stawów, nasze meble z poroża zdobywały serca odwiedzających. Fotel z poroża, będący połączeniem rzemiosła i nowoczesności, stał się jednym z głównych punktów naszego stoiska. Jego wyjątkowy design i komfort użytkowania przyciągały liczne spojrzenia, stając się jednocześnie symbolem naszej firmy.

Nieopodal, nasz żyrandol z poroża rzucał ciepłe światło na otaczającą go przyrodę, dodając miejscu jeszcze większego uroku. Każdy detal, każdy element naszych mebli był nie tylko dowodem mistrzostwa rzemieślniczego, ale również hołdem dla tradycji łowieckiej. Jarociński Festiwal Kultury Łowieckiej to było dla nas nie tylko wydarzenie biznesowe. To przede wszystkim święto kultury, tradycji i piękna przyrody.

Dziękujemy organizatorom za stworzenie tak wyjątkowego miejsca spotkań, a wszystkim odwiedzającym za chwile spędzone razem w Pałacu w Tarcach. Z wdzięcznością patrzymy wstecz na te magiczne chwile w Pałacu w Tarcach i z niecierpliwością oczekujemy kolejnej edycji festiwalu. Mamy nadzieję, że ponownie będziemy mogli podzielić się z Wami naszą pasją i kunsztem rzemieślniczym, który tkwi w każdym elemencie naszych mebli z poroża.