Na drugiej edycji targów łowieckich Hunt-Expo w Krakowie 2023r nasza firma brała udział jako wystawca, prezentując unikalne meble i wyroby wykonane z poroża. Nasze stoisko zostało pięknie zaaranżowane, przyciągając uwagę odwiedzających dzięki bogatej ekspozycji oryginalnych, ręcznie wykonanych mebli, żyrandoli, zestawów do kominka  które łączą wyrafinowany design z naturalnymi elementami.

Nasz zespół stanowił zgrany i kompetentny zespół specjalistów, gotowych udzielić wszelkich informacji na temat naszych wyrobów, technik produkcji oraz zasad zrównoważonego pozyskiwania materiałów. Dbaliśmy o to, aby każdy klient opuszczał nasze stoisko z pełnym zadowoleniem i wrażeniem, że dokonał wyboru produktu z poroża na lata.

Targi Hunt-Expo w Krakowie stanowiły doskonałą okazję do spotkania z innymi profesjonalistami branży łowieckiej oraz pasjonatami przyrody. Nasza firma cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, zdobywając nowych klientów i nawiązując korzystne kontakty biznesowe. Nasze meble zyskały uznanie jako wyjątkowe, luksusowe produkty premium wystroju wnętrz, które doskonale pasują zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacji.

Nasza firma z dumą wzięła udział w tym prestiżowym wydarzeniu, dzięki któremu mogliśmy podzielić się naszą pasją do rzemiosła oraz miłością do natury i łowiectwa.