Mieliśmy przyjemność zaprezentować naszą kolekcję mebli z poroża podczas jednego z najbardziej prestiżowych wydarzeń w świecie łowiectwa - Targów Łowieckich w miejscowości Výstaviště Lysá nad Labem, położonej niedaleko czarującej Pragi. Nasze stoisko przyciągało odwiedzających swoją autentycznością i mistrzowskim wykonaniem. Każdy element naszej kolekcji – od małych dodatków po duże meble – stanowił esencję połączenia tradycji łowieckiej z nowoczesnym designem.

Wśród licznych wystawców z całej Europy, nasze meble z poroża wyróżniały się nie tylko jakością wykonania, ale także innowacyjnym podejściem do rzemiosła. Targi w Výstaviště Lysá nad Labem były nie tylko okazją do zaprezentowania naszych produktów szerszej publiczności, ale również miejscem wymiany doświadczeń, nawiązywania nowych kontaktów biznesowych i obserwowania najnowszych trendów w branży łowieckiej.

Dziękujemy organizatorom za stworzenie tak doskonałej platformy dla branży myśliwskiej i wszystkim odwiedzającym za cenne uwagi oraz zainteresowanie naszymi produktami. Z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję i nowe możliwości, jakie przyniesie to wyjątkowe wydarzenie. Nie tylko prezentowaliśmy nasze produkty, ale również nawiązywaliśmy cenne kontakty biznesowe, wymienialiśmy się doświadczeniami i cieszyliśmy się ogromnym zainteresowaniem odwiedzających. Było to dla nas niezwykłe doświadczenie, podkreślające znaczenie naszej pasji w kontekście międzynarodowej społeczności myśliwskiej.

Dziękujemy organizatorom za stworzenie tak wspaniałej platformy dla przedstawicieli branży i mamy nadzieję, że w przyszłym roku ponownie odwiedzimy Výstaviště Lysá nad Labem, prezentując kolejne unikatowe projekty z serii mebli z poroża.