Z wielką dumą wzięliśmy udział w Festiwalu Lasu na przepięknym Zamku w Gołuchowie. Było to wyjątkowe wydarzenie, gdzie głęboka tradycja łowiectwa i miłość do natury połączyły się w jedno. Nasze autorskie meble z poroża, w tym wyjątkowy fotel z poroża oraz efektowny żyrandol z poroża, znalazły swoje miejsce na scenie tego malowniczego otoczenia.

W centralnym punkcie tej wyjątkowej imprezy stała scena, na której miały miejsce interesujące prelekcje na temat łowiectwa i tradycji myśliwskich. Co więcej, to właśnie nasze meble z poroża podkreślały charakter tego wydarzenia. Każdy kto zasiadł w naszym fotelu z poroża mógł poczuć ducha dzikiej przyrody i tradycji myśliwskiej.

A żyrandol z poroża, unoszący się nad sceną, rzucał ciepłe światło na prelegentów, dodając wyjątkowego charakteru całemu wydarzeniu. Wielu uczestników festiwalu zwróciło uwagę na wyjątkowe grawery i mistrzowskie wykonanie naszych mebli z poroża. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i wszystkim uczestnikom za wspólne przeżycia. Festiwal Lasu na Zamku w Gołuchowie to niezapomniane chwile, gdzie nasza pasja do mebli z poroża spotkała się z głębokim szacunkiem dla natury i tradycji łowiectwa.