Gdy pierwsze promienie słońca oświetliły mury malborskiego zamku, cała Polska zaczęła się zbierać na jedno z najważniejszych wydarzeń kulturalnych w kraju: Ogólnopolski Hubertus. Wśród tłumów myśliwych, pasjonatów oraz wielbicieli tradycji, z dumą prezentowaliśmy naszą kolekcję mebli z poroża, które są wyjątkowym połączeniem rzemieślniczego kunsztu i elegancji.

Wśród prezentowanych przez nas mebli, wyjątkowo wyróżniał się fotel z poroża, który stał się centrum uwagi wielu odwiedzających. Jego niepowtarzalny design, połączony z funkcjonalnością i komfortem, przyciągał spojrzenia i zachęcał do chwilowego wypoczynku.

Nieopodal, majestatyczny żyrandol z poroża jelenia. Jego wyrafinowana konstrukcja i dopracowane w najmniejszym szczególe elementy były dowodem na to, że tradycja i nowoczesność mogą iść ze sobą w parze.

Udział w tak prestiżowym wydarzeniu, jakim jest Ogólnopolski Hubertus, był dla nas wielkim zaszczytem. To właśnie tutaj, w cieniu jednego z najpiękniejszych polskich zamków, mogliśmy dzielić się naszą pasją, spotykać z innymi entuzjastami kultury łowieckiej oraz prezentować nasze meble z poroża - prawdziwe dzieła sztuki, które łączą w sobie tradycję i nowoczesność.
Mamy nadzieję, że to wydarzenie pozostanie w pamięci wszystkich uczestników tak długo, jak wspomnienia o naszych meblach w sercach tych, którzy mieli okazję je zobaczyć. Czekamy z niecierpliwością na kolejne edycje Hubertusa i nowe możliwości, by pokazać piękno rzemiosła z poroża.