Kiedy myślimy o międzynarodowych wydarzeniach łowieckich, na myśl przychodzi nam jedno wyjątkowe miejsce – Targi Łowieckie IWA OutdoorClassics w Norymberdze. Uważane za największe i najbardziej prestiżowe targi łowieckie na świecie i w centralnej Europie, stanowiły one dla naszej firmy ważny punkt w kalendarzu wydarzeń tego roku.

Mające miejsce w historycznym sercu Norymbergi, targi te stanowią prawdziwe święto dla branży. Między stoiskami pełnymi innowacji i tradycyjnego rzemiosła, z dumą prezentowaliśmy nasze meble z poroża. Wyjątkowy fotel z poroża, który stanowił centralny punkt naszego stoiska, przyciągał uwagę odwiedzających. Jego design i funkcjonalność stały się symbolem tego, co w naszej firmie cenimy najbardziej: połączenie tradycji z nowoczesnością.

Nieopodal, nasz imponujący żyrandol z poroża rzucał magiczne światło na nasze inne produkty, podkreślając ich unikalny charakter i mistrzowskie wykonanie. Było to dla nas niesamowite doświadczenie, obserwować jak nasi klienci i partnerzy biznesowi podziwiają każdy detal naszych produktów. Chcielibyśmy podzielić się z Wami wrażeniami z tego wydarzenia. IWA OutdoorClassics to nie tylko targi. To spotkanie pasjonatów, rzemieślników i innowatorów z całego świata. To miejsce, gdzie każdy detal ma znaczenie, a tradycja spotyka się z przyszłością.

W podsumowaniu, targi w Norymberdze były dla nas nie tylko okazją do prezentacji naszych produktów, ale również źródłem inspiracji. Czekamy z niecierpliwością na kolejne wydanie IWA OutdoorClassics, mając nadzieję, że ponownie będziemy mogli się z Wami spotkać i podzielić naszą pasją do rzemiosła z poroża.