Z dumą prezentujemy wystawę naszych mebli i wyrobów na urokliwym dziedzińcu Pałacu w Żaganiu. Nasza firma wzięła udział w tej prestiżowej imprezie, prezentując kolekcję wyjątkowych mebli z poroża, które doskonale harmonizują z historią i elegancją tego historycznego miejsca. W centralnym punkcie naszej ekspozycji znajduje się imponujący fotel z poroża, stanowiący połączenie komfortu i wyjątkowej estetyki.

Poroża jelenia i łopaty daniela najdą temu meblowi niepowtarzalny charakter, nawiązując do ducha łowiectwa i tradycji myśliwskich. Fotel zachęca do odpoczynku w otoczeniu luksusu i naturalnych piękności. Nasza kolekcja nie byłaby kompletna bez majestatycznego żyrandola z poroża, wiszącego centralnie nad wystawą. To nie tylko źródło światła, ale także imponujący element dekoracyjny, który przyciąga wzrok odwiedzających. Jego obecność nawiązuje do piękna natury oraz tworząc niepowtarzalną atmosferę.

Nasza obecność na dziedzińcu Pałacu w Żaganiu to nie tylko okazja do prezentacji naszych wyrobów, ale także do dzielenia się naszą pasją z szeroką publicznością. Ta wyjątkowa przestrzeń historyczna doskonale współgra z naszymi meblami, tworząc harmonijną całość, która oddaje hołd duchowi łowiectwa, jak i pięknu rzemiosła.