Gdy przyroda, tradycja i rzemiosło spotykają się w jednym miejscu, tworzy się wyjątkowa atmosfera. Las Knieja w Miliczu, znanego z bogatej historii łowieckiej, stał się tego dnia świadkiem nie tylko opowieści myśliwych, ale także prezentacji naszej kolekcji mebli z poroża. Z dumą mogliśmy zaprezentować nasze rękodzieło na tak prestiżowym wydarzeniu.

Wśród ekspozycji przyciągał uwagę nasz fotel z poroża - symbolem komfortu i elegancji, będący połączeniem przyrody z nowoczesnym designem. Nad stoiskiem, niczym korona drzew w Las Knieja, rozciągał się nasz żyrandol z poroża jelenia. Nasze meble z poroża, choć głęboko zakorzenione w tradycji łowieckiej, pokazały, że przyroda może stać się integralną częścią nowoczesnych wnętrz. Dzięki udziałowi w imprezie w Las Knieja mieliśmy okazję nie tylko dzielić się naszą pasją, ale także nawiązać cenne relacje i słuchać inspirujących historii związanych z łowiectwem.

Meble z poroża, które prezentowaliśmy podczas imprezy, stały się żywym świadectwem połączenia tradycji myśliwskiej z nowoczesnym designem. Nasza obecność na terenie Szkoly Leśnej w Miliczu była dla nas ogromnym zaszczytem - nie tylko ze względu na prestiż samego wydarzenia, ale przede wszystkim ze względu na możliwość spotkania z tak wieloma osobami, które podzielają naszą pasję.

Wspominamy te chwile z ogromnym sentymentem i cieszymy się, że mogliśmy być częścią tak niezwykłego wydarzenia w Miliczu. Już teraz z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję, mając nadzieję, że znów będziemy mogli zachwycić Was naszymi meblami z poroża.