Zapach trawy, szept wiatru w drzewach i dzwięki przyrody tworzyły niepowtarzalny klimat polany w Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu. Tło to stało się scenerią dla jednego z najbardziej prestiżowych wydarzeń, w którym mieliśmy zaszczyt brać udział ze swoimi meblami z poroża.

Jednak to, co naprawdę przyciągnęło uwagę wielu gości, to niezwykłe przedstawienie, które odbywało się na scenie. Piękne diany, reprezentujące tradycje i kulturę Mazowsza, zasiadły z gracją na naszym fotelu z poroża oraz kanapie z poroża. Ich wytworne pozy i elegancja doskonale komponowały się z niezwykłym designem i wykonaniem naszych mebli, co tylko potwierdzało ich wyjątkowy charakter.

Uczestnictwo w tak prestiżowym evencie, w sercu Mazowsza, było dla nas nie tylko okazją do zaprezentowania naszych mebli z poroża, ale również wspaniałą możliwością nawiązania nowych relacji i obserwacji, jak nasze produkty wpływają na atmosferę wydarzeń kulturalnych. To doświadczenie w Muzeum Wsi Mazowieckiej w Sierpcu na pewno zostanie w naszej pamięci na długo, inspirując do dalszego tworzenia i dzielenia się pasją rzemiosła z poroża z innymi.